Velkommen til vores instruktørteam.

Prøv at holde musen hen over billedet, så kan du se navn og information om hvilket hold vedkommende er træner for.
Klikker du på billedet, kommer du ind bag ved og kan se flere detaljer.

God fornøjelse.

Anne og Rene Lübke
Boogie Woogie

luebke@danceallover.dk
Randy Staffensen
Zumba Gold

randy@danceallover.dk
Hans Jørgen Wollesen
Zumba fitness og Strong by Zumba

hj@danceallover.dk
Hanne Frederiksen
Zumba fitness

hanne@danceallover.dk
Kurt Weber
Linedance, begynder / letøvede daghold

kurt@danceallover.dk
Betina Sommerset
Linedance, begynder
Zumba fitness

betina@danceallover.dk
Dunja Enghoff
Zumba fitness

Dunja@danceallover.dk
Agnethe Hansen
Linedance, begyndere

agnethe@danceallover.dk
Karin Birkkjær
Linedance, letøvede

mail: karin@danceallover.dk
Nandi N. Christensen
Crossdance

nandi@danceallover.dk
Marlene Clemmesen
Crossdance

marlene@danceallover.dk
Arjan Wesselius
Hip Hop og Showdance

arjan@danceallover.dk
Sandra Düwel Jensen
Crossdance (pr 1.9)

sandra@danceallover.dk
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Dance All Over | Johs. Kochsvej 12 | 6300 Gråsten | Tlf.: 23 28 31 87 | info@danceallover.dk | facebook.com/danceallover.dk | Instagram dance_all_over